NÁŠ PRÍBEH

               V skratke - ako a prečo vznikol Pole Dance 32?

Možno vás prekvapilo prečo zrazu motorkár pridáva na svojom profile fotky s dámskym oblečením a nie hocijakým, niekedy až veľmi odvážnym a sexi. Keby len to! Ale on tam má aj topánky na platformách??!! Je normálny?! ........ Zodpovedne prehlasujem ( ja, tá jemnejšia polovica z nášho dvojčlenného tímu  ), že je, celkom určite. Stala sa len taká vec, že sa zaľúbil do ženy, ktorá má rada pole dance, leto .....a vôňu kože. Každý má nejaké sny, my sme dali dokopy tie naše.

Počas cvičenia na tanečnej tyči a na výletoch na motorke - mimochodom pri oboch aktivitách sa krásne prevetrá hlava, nám skrsol nápad založiť si firmu, ktorá v mene bude niesť znaky našich záľub. Tak vznikol názov Pole Dance 32. A samozrejme bude sa venovať našej spoločnej aktivite, a tou je pole dance. Niekedy na jar 2017 keď slniečko už jemne hrialo a my sme mali za sebou prvé výlety, po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli, že odkúpime a vzkriesime prvý internetový obchod pre pole dance na Slovensku. Postupne ako sme ho začali prebúdzať vzišla myšlienka: "Čo tak urobiť prvú kamennú predajňu pre pole dance na Slovensku a priviesť zopár nových exkluzívnych značiek na Slovenský trh?". Samozrejme mať oblečenie a doplnky čisto iba na pole dance by nás zrejme neutiahlo, aj keď popularita tohto krásneho športu stále stúpa. Tak sme doplnili sortiment aj o oblečenia na fitness, jogu, crossfit, exotic dance, gogo dance, ale aj o štýlové dámske oblečenie na rôzne párty a festivaly alebo len tak pre potešenie partnerovho oka. Naozaj máme celkom slušný výber. Celú ponuku sme obohatili ešte o štýlové topánky na vysokých opätkoch a platformách od svetoznámej značky, ktorá obúva aj Lady Gaga.

Prečo kamenná predajňa? No úplne z jednoduchého uvažovania. Málokedy nám niečo pasovalo úplne presne keď sme si veci objednali cez internet. Aj keď boli uvedené rôzne tabuľky veľkostí, vždy sa trochu odlišovali najmä veľkosti európske verzus americké. Topánky bol asi najväčší problém. Buď boli úzke alebo široké alebo jednoducho nesadli na nohu. Takže čo je lepšie? Vidieť niečo iba na obrázku alebo si to chytiť, pohladiť a priamo vyskúšať?

Daniel a Lucia

Prečo práve pole dance a ako som sa k nemu dostala?

Rok 2009 alebo 2010. Bolo to takto dávno čo som sa začala zaujímať o pole dance. Samozrejme aj pred tým som registrovala nejaký tanec pri tyči. Skôr to ale bolo erotické tancovanie okolo tyče. Až raz jedna moja kamarátka Geri mi poslala video, kde bol zostrih rôznych vystúpení s rôznymi svetovými hviezdami pole dance. Vtedy som ich ešte nepoznala, ale boli úžasné!!! Toto bol asi ten moment kedy som si povedala, že to musím vedieť. Že toto je skrátka to čo musím skúsiť, tento neskutočne atraktívny šport.

Keď tak chodíte s kamarátkami po rôznych fitkách, absolvujete rôzne športové a tanečné aktivity, hľadáte čo by sa vám páčilo a čomu by ste sa chceli venovať pravidelne. Aj kvôli postave, aj kvôli dobrej nálade a spoločnosti. S dobrými kamoškami aj rozhovory v šatni dostanú iný rozmer. Vtedy dosť bola v kurze zumba. Zobrala som kamošku Janku na jej prvú hodinu zumby. Tak sa jej to páčilo a keďže sme podobne uletené, celkom otvorene povedala, že by sa chcela naučiť striptíz. A čo na to ja? "Ja chcem vedieť tancovať na tyči." Neviem čo s tým ďalej spravila Janka. No myslím si, že s manželom majú veľmi pekný vzťah a krásnu dcérku.

Ja som začala hneď na ďalší deň gúgliť a čuduj sa svete, našla som. Dokonca v Trnave. To by sa mi ani nesnívalo, že niečo ako pole dance sa bude robiť v našom meste. Nemusela som dlho rozmýšľať, hneď som napísala na mail a čakala. Odpoveď prišla veľmi rýchlo a ja som sa už nevedela dočkať prvého tréningu. Keďže sa práve v tom čase sťahovala trénerka Liv s tyčami do nového priestoru, prišlo mi dva týždne čakania ako celá večnosť. Ten pocit nakoniec stál za to. Totálne nadšenie z prvej hodiny, ten veľkolepý pocit, že som našla pre seba ten správny šport - tanec - pohyb.....

Teraz sa možno pýtajú hlavne baby čo pole dance už vyskúšali. To som vedela všetko na prvý krát? Hneď mi všetko išlo od ruky? NIE! Na prvom tréningu som si spôsobila zranenie. Hodinu som dokončila. Asi týždeň som nevedela poriadne našľapovať na nohu. Trénerka Liv si myslela, že ma vidí prvý aj posledný krát. Odvtedy prešlo 10 rokov. Stala som sa spolutrénerkou v tom istom štúdiu kde som aj začínala. S Liv sme kolegyne už dlho.

PS: S pole dance som začala po 30-tke. Neriešim. A som rada, že sa k nám pridávajú dámy aj po 40-tke či po 50-tke. Sú úžasné!


Lucia

PLEASER USA


Sme autorizovaný predajca PLEASER USA na Slovensku. Tieto topánky nájdete u nás v butiku a na e-shope.